Login
Alt Alt
Alt
Alt
Description

Ne zonen e Don Boskos, ne rrugen "Muzaket", ofrohet per qira ambjent 86 m2, open space me nje tualet te vogel. Dyqani ka 2 fasada te medha xhami qe mundesojne vizualitetin nga rruga si dhe nga brenda kompleksit te pallateve. Me pare ka funksionuar si lloto por eshte mjaft e pershtatshme per aktivitetete te ndryshme si: zyra, agjensi, klinika etj.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !


Information
Interior Area:

86 m2

Type:

Shop

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

85

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga "Muzaket"

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020