Description

Jepet me Qira Apartament 3+1+2 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe i mireinvestuar deri ne detaj. Organizohet nga nje sallon me pamje spektakolare nga Tirana, kend gatimi me te gjitha elektroshtepiaket te markave me cilesore, nje tualet, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet, 2 dhoma gjumi te vogla per femije te cilat mund te konvertohen lehtesisht dhe ne studio apo garderobe. 4 Kondicioner Inverter (1 ne Sallon, dhe 1 per cdo dhome gjumi). Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni. Cmimi: 700 Euro/Muaj (ne cmim nuk perfshihet tatimi ne burim prej 15%).


Information
Surface:

127 m2

Bedrooms:

3 Bedrooms

Baths:

2 Baths

Living room:

1 Living room

Floor:

3 Floor

Type:

Apartment Type

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

407 Website Views

Documentation:

In mortgage processContact Agent

Copyright © 2019