Description

Ofrohet per qira apartament ne zonen e Don Boskos, ne rrugen "Muzaket". Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me 7 kate gjithsej dhe jepet bosh. Me nje siperfaqe prej 121 m2 organizohet ne nje soxhorno te madhe me dalje ne ballkon, 3 dhoma te bollshme fjetje si dhe 2 tualete (njeri nga te cilet ne dhomen matrimoniale). Punimet e brendshme jane mjaft cilesore duke e bere kete ambjent mjaft te pershtatshem si per banim dhe per zyra. Cmimi i negociueshem.


Information
Surface:

121 m2

Bedrooms:

3 Bedrooms

Baths:

2 Baths

Living room:

1 Living room

Floor:

5 Floor

Type:

Apartment Type

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

36 Website Views

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2019