Login
Description

Ofrohet per qira apartament ne zonen e Don Boskos, ne rrugen "Muzaket". Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me 7 kate gjithsej dhe jepet bosh. Me nje siperfaqe prej 121 m2 organizohet ne nje soxhorno te madhe me dalje ne ballkon, 3 dhoma te bollshme fjetje si dhe 2 tualete (njeri nga te cilet ne dhomen matrimoniale). Punimet e brendshme jane mjaft cilesore duke e bere kete ambjent mjaft te pershtatshem si per banim dhe per zyra. Cmimi i negociueshem.


Information
Interior Area:

121 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

157

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2020