Login
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit, nje nga zonat qe ofrojne mundesi mjaft te mire investimi.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore. Eshte i organizuar ne kater ambiente dhe nje tualet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 106.5 m2 , mundesi e mire edhe per ndarje ne dy apartamente 1+1.
Prona disponon certifikate pronesie.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Interior Area:

107 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

1004

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga e Durresit

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020