Login
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Shitet apartament tek qendra tregtare Kristal me nje siperfaqe totale 104.1 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara te Tiranes. Organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Pallati ka nje administrim prej nje kosto 2000 all/muaj, me ashensor. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per investim! Per me shume informacion kontaktoni tani.


Information
Gross Area:

104 m2

Interior Area:

94 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

366

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Kristal Center

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020