Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Vile per Qera prane Rr.Kavajes dhe 21 Dhjetorit. E organizuar ne 8 dhoma , 2 ambjente per kuzhine gatimi, 3 tualete, 2 ballkone dhe 2 oborr me hapesira 100 m2, 60 m2. Hapesirat ofrojne dhe vend per parkim per 3 automjete brenda Viles dhe 2 te tjere jashte saj. Facillitet qe ofron bejne te mundur qe te ofrohet si qender biznesesh te ndryshme, kopesht, qender kursesh etj. dhe per banim. Cmimi perfshin dhe Tatim Burimin prej 15 %. Per me shume info. na kontaktoni !


Information
Gross Area:

560 m2

Interior Area:

400 m2

Land Area:

300 m2

Baths:

3

Living room:

9

Type:

Villa

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

172

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr.Naim Frasheri

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020