SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne fillim te Rr.Kavajes.Me nje siperfaqe prej 72 m2 ka nje organizim mjaft te rregullt ku nga koridori ben ndarjen e ambienteve 2 dhoma gjumi salloni bashke me kuzhinen si dhe tualeti.Zona rreth e rrotull ofron facilitete te ndryshme si aferisa me institucionet shteterore, mundesia e perdorimit te transportit publik, shkolla.Orientimi JUG eshte nje tjeter favor pasi ben te mundur ndricimin natyral gjate pjeses me te madhe te dites.Per nje vizite ne prone kontaktoni!


Information
Interior Area:

72 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

385

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr.Kavajes

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020