Shitet Apartament 1+1 tek Rr Teodor Keko - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament tek Rruga Teodor Keko
Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne: ambjentin e dites bashke me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Apartamenti ka orientim lindje.
Objekti eshte ne proces ndertimi. Per me shume informacion na kontaktoni.


Information
Gross Area:

92 m2

Interior Area:

76 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

9

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

230

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga Teodor Keko

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020