Shitet Apartament 2+1 tek Komuna Parisit - Century 21 Albania
Description

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna Parisit
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor
Apartamenti eshte i teri i riinvestur nga pronari aktual.
Eshte ne perfundim te arredimit ( i teri i ri dhe bashkekohor)

Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


Information
Gross Area:

125 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

791

Documentation:

In mortgage process


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020