Apartament Lux 3+1 per Qira ! - Century 21 Albania
Description

Apartament 3+1 per Qira te drejtoria e policise , shume prane qendres se Tiranes, i mobiluar me stil neoklasik. Apartamenti ndodhet ne katin e trete. I organizuar ne sallon me hapsire te madhe te shfrytezueshem dhe per hapesiren e ndenjes por edhe ate te ngrenies, me kuzhinen e gatimit te vecuar. Tre dhoma gjumi, ate matrimoniale me ballkon dhe tualet me vete, si dhe dhoma e femijeve me ballkon e cila ka nje hapsire, dhe nje dhome gjumi e cila eshte perdorur per studio .Apartamenti eshte i pajisur me kamera sigurie dhe sistem alarmi dhe sistem chiller . Veranda eshte nje opsion i mrekullueshem ku mund ta shfrytezosh per shume gjera duke shijuar pamjen e mrekullueshme. Apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket druri shume cilesor.
Per me shume info na kontaktoni !


Information
Gross Area:

225 m2

Interior Area:

225 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

216

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Prane Drejtorise se Policise

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020