Login
Description

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres, ne nje pallate te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore. Organizohet ne 1 dhome ndenje te oerbashket me gatimin, 1 dhome gjumi, dhe nje tualet.
Apratamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi.
Disponon edhe nje verande te madhe me pamje fantastike!
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

114 m2

Interior Area:

79 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

8

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

69

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Blv. Zogu i 1

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020