Login
Description

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Don Bosko(Kompl. Vizion Plus) me siperfaqe 130m2. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri 9-katesh, me dy ashensore, i mire administruar dhe ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te aksesueshme me rruget kryesore duke ofruar edhe te gjitha fasilitetet e zones. I investuar me punime cilesore dhe i mire arreduar. Organizohet nga nje ambient ndenjeje, ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete(njeri me ajrosje natyrale), dy ballkone. Orientimi nga Jug-Lindja ofron drite dhe ngrohje natyrale per gjate gjithe dites. Disponon dokumenta te rregullt pronesie. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Information
Gross Area:

130 m2

Interior Area:

119 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

2438

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Don Bosko

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020