Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Ne zonen prane "Stadiumit Dinamo" dhe "Rruges se Kosovareve" JEPET ME QIRA apartament 2+1. Me nje siperfaqje prej 84 m2 apartamenti organizohet ne salon ndenje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi me akes ne ballkon, tualet. I gjithe apartamenti eshte i sapo mobiluar me te gjitha pajisjet e reja dhe shume cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Information
Gross Area:

84 m2

Interior Area:

84 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

759

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Gjik Kuqali

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020