JEPET ME QIRA VILE ! - Century 21 Albania
Login
Description

Jepet me qira vile ne Shkoze prane News 24. Vila ka nje siperfaqe prej 368 m2 . Pjesa e brendeshme e shtepise perbehet nga 2 sallon ndjeje , nje i perditshem dhe nje pritje . Ka 4 dhoma gjumi 2 tualete dhe ballkone . Kjo vile ka gjithashtu nje oborr te gjelbert e cila e ben pushimin tuaj me relaksues . Per nje vizite ne prone kontaktoni tani .


Information
Interior Area:

368 m2

Bedrooms:

4

Baths:

2

Living room:

2

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

91

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Prane New 24

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020