Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati shume cilesor te mireadministruar, me ashensor. Ka hapesire te mjaftueshme per nje jetese te rehatshme. Apartamenti ka nje sallon te bollshem, kendin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cile ndodhet ofron qetesi, akses te lehte ne rruge kryesore, lidhje me zonat qendrore te qytetit etj.
Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi eshte i negociueshem. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Interior Area:

81 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

215

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020