Login
Alt
Alt
Description

Shitet apartament 1+1 te Materniteti i Ri.
Ky apartament ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 75,4m2, ku 58,9 eshte siperfaqe e brendshme.
Organizohet ne nje sallon, nje dhome gjume, nje tualet dhe nje verande prej 16,5m2.
Pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, me te gjitha facilitetet perreth.
Per informacione te metejshme dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

75 m2

Interior Area:

59 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

291

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Materniteti i Ri

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020