Login
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te qytetit te Durresit me siperfaqe 25m2, kati 0 dhe duke qene buze rruge ka nje shikueshmeri goxha te larte . Ambienti ka mundesi bashkimi me 2 dyqane te tjera te cilat behen 94m2 ne total. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

25 m2

Interior Area:

25 m2

Type:

Shop

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Gjykata

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020