Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes prane Gardes , me siperfaqe 155 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri te miradministruar. Organizohet nga ambienti i ndenies , kuzhine e vecuar ,2 dhoma gjumi, korridor i bollshem , 2 tualete , lavanteri dhe 2 ballkone . Orientimi Lindje. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni


Information
Gross Area:

155 m2

Interior Area:

143 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

299

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020