SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE VLORE! - Century 21 Albania
Description

Shitet ambient komercial me siperfaqe 316 m2.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge.
Ambienti komercial ka akses nga dy rruget kryesore, Rr. "Hasan Kushta" dhe Rr. "Gjergj Kastrioti"
Ambienti disponon certifikate te rregullt pronesie.
Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!


Information
Gross Area:

316 m2

Interior Area:

220 m2

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

329

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020