Login
Alt Alt
Alt
Alt
Description

Shiten 3 apartamente 1+1 te kesaj tipologjie, te pozicionuara ne katin 2, 3 dhe 6 banim vetem 250 m larg bregut te detit, ne Rez. Gasser, prane shkembit te Kavajes.
Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Keto apartamente jane te orientuara nga jugu.
Secila nga shkallet e objektit eshte e pajisur me 2 ashensor per te lehtesuar levizjen e banoreve te objektit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne cel/viber.


Information
Gross Area:

80 m2

Interior Area:

65 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

1410

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Kavajë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020