Login
Alt Alt
Alt
Alt
Description

Shitet apartament 1+1 te kesaj tipologjie, te pozicionuar ne katin 1 banim vetem 250 m larg bregut te detit, ne Rez. Gasser, prane shkembit te Kavajes. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine, dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Gjithashtu apartamenti disponon dhe 12 m2 verande. Ky apartament eshte i orientuar nga lindja. Secila nga shkallet e objektit eshte e pajisur me 2 ashensor per te lehtesuar levizjen e banoreve te objektit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne cel/viber.


Information
Gross Area:

99 m2

Interior Area:

81 m2

Bedrooms:

1

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

182

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Kavajë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020