Shitet toke me siperfaqe 45.000 ne Fushe - Kruje - Century 21 Albania
Login
Description

Toka ndodhet ne afersi te Fushe Krujes dhe ka nje siperfaqe 45.000 m2. Siperfaqja e madhe favorizon investime, si p.sh per ndertim kapanoni apo fabrike prodhuese. Ka nje cmim te favorshem prej 12 Euro/m2.
Nje mundesi shume e mire investimi, pasi ndodhet shume prane Tiranes dhe zonave industriale perreth saj.
Per detaje dhe cdo interesim, ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

45000 m2

Interior Area:

45000 m2

Land Area:

45000 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

93

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Fushë Krujë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020