Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Apartament 2+1+2 per Shitje tek Fresku ,Rruga Shefqet Kuka. Apartamenti ka sip. totale101m2, ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri te mireadministruar dhe punime mjafte cilesore. Ky apartament organizohet ne nje sallon me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri nga tualetet eshte me dritare, gjithashtu ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i bollshem. Vendodhja e ketij apartamenti te ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info. na kontaktoni!


Information
Gross Area:

101 m2

Interior Area:

90 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

209

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rr.Shefqet Kuka

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020