SHITET APARTAMENT 2+1 TE ALI DEMI ! - Century 21 Albania
Login
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar dhe me punime mjaft cilesore.
Ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 108m2.
Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje, nje ambient gatimi dhe nje tualet.
Gjithashtu ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh i cili aksesohet nga te gjitha dhomat.
Ky apartament ka nje orientim Jug-Perendim cka e ben te ndricohet gjate gjithe dites me drite natyrale.
Apartamenti shitet totalisht i arreduar dhe me punime ekstra.
Prona gezon dokumentacionin e duhur hipotekor.
Per nje vizite ne kete apartament apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Information
Gross Area:

108 m2

Interior Area:

97 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

554

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Ali Demi

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020