Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Jepen me qira 3 apartamente së bashku . Secili apartament organizohet nga :
1.Apartamenti i parë ka 1 sallon ndenjieje, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone .
2. Apartamenti i dytë ka 1 sallon ndenjieje, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.
3. Apartamenti i tretë ka 1 sallon te madh i cili mund të përdoret si " Open Space" , 4 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamentet janë të një ndërtimi të ri ndër më cilësorët në Tiranë. Kanë nje mobilim luksoz të sapo përfunduar, i investuar me detaje me arkitekt. Apartamentet kanë sistem kondicionimi chiller, sistem i kontrollit të lagështisë dhe normalizimin e saj, sistem kundër zjarrit. Zona ku ndodhen apartamentet , ofron të gjitha facilitetet për një jetesë sa më komode. Janë të përshtatshme për ambasadat, kompani vendase dhe të huaja.

Për informacione më të detajuara dhe për nje vizitë në pronë më kontaktoni !


Information
Gross Area:

400 m2

Interior Area:

350 m2

Bedrooms:

9

Living room:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

416

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga e Elbasanit

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020