Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Ne Rrugen Besim Alla shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertimi me punime shume cilesore,ne vije te pare te ndertesave. Me orientim Veri-Perendim. Organizohet nga dhoma e ndejtjes ne te cilen eshte edhe kuzhina,dy dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri i ndodhur ne dhomen martesore. Sistem ngrohje-ftohje nepermjet inverter multisplit. Apartamenti shitet i mobiluar si ne fotografi. Kuzhina e arreduar me elektroshtepiake shume te mira si lavapjata,mikrovale,furra,frigoriferi,aspiratori etj.. Dyshemeja eshte totalisht e shtruar me parket(laminant).
Disponon kontrate porosie,se shpejti pritet hipoteka.
Per me teper detaje na kontaktoni


Information
Gross Area:

113 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1013

Documentation:

In mortgage process


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020