SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE TE MARINA - Century 21 Albania
Login
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me shtate kate prane shkolles se Marines . Ka pamje te mire te detit dhe orientohet ne Jug-Lindje . Eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe dy ballkone . Eshte i pabanuar me pare dhe i mirembajtur . Zona eshte e pershtatshme si per banim dhe per investim .Disponon certifikate pronesie . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni .


Information
Interior Area:

101 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

540

Documentation:

Has Mortgage


c21al.videos
Location

Address: Rruga Murat Terbaci

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020