SHITET APARTAMENT ME DY DHOMA NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Login
Description

Apartamenti eshte i orientuar ne Jug-Perendim dhe organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhinen , dy tualete dhe dy ballkone . Shitet i mobiluar , me nje mobilim te mire . Eshte i pershtatshem per dhenie me qera gjate sezonit dhe per jetese afatgjate , ka pamje pjeserisht te detit . Ndodhet prane shkolles se Marines ne katin e trete . Disponon certifikate pronesie . Per me teper ju ftoj ta vizitojme se bashku pronen .


Information
Interior Area:

100 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

151

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Murat Terbaci

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020