SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKOLLA ALI DEMI - Century 21 Albania
Login
Description

Apartamenti eshte i orientuar ne lindje dhe organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon dhe nje kuzhin e vecuar , nje tualet dhe dy ballkone . Eshte i pershtatshem per nje jetes komode ne nje nga zonat me te mira te Vlores, Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri te mire administruar . Disponon certifikate pronesie . Per me teper ju ftoj ta vizitojme se bashku pronen .


Information
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

93 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

213

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: 28 nentori

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020