JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN OSLO - Century 21 Albania
Login
Description

Jepet me qira apartament 1+1 ne kompleksin OSLO me siperfaqe 77m2 .Apartamenti ka arredim te ri dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Organizohet nga ambienti ndenies, kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 ballkon. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni


Information
Gross Area:

77 m2

Interior Area:

67 m2

Bedrooms:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

215

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Murat Terbaci

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020