SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE TOTALISHT TE DETIT - Century 21 Albania
Login
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 7-katesh me nje siperfaqe totale109 m2.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me kuzhinen,1 tualet dhe 1 ballkon me pamje te detit.Orientohet ne lindje-jug-perendim, nje orientim i cili i jep drite apartamentit gjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara ne qytetein e Vlores. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.Per nje shoqerim dhe per me shume informacion mund te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

109 m2

Interior Area:

99 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

245

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Lagja Uji i Ftohte

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020