SHITET APARTAMENT NE BULEVARDIN VLORE - SKELE - Century 21 Albania
Login
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi i perfunduar ne vitin 2007-2008 . Orientohet ne Jug-Lindje dhe eshte i organizuar aktualisht ne sallon te bollshem , kuzhine e vecuar , dy dhoma gjumi dhe nje ballkon . Ndodhet perballe Stadiumit dhe eshte pozicioni me i kerkuar i bulevardit . Eshte i pershtatshem si per jetese dhe per investim . Ka cdo facilitet te nevojshem prane , eshte vetem 5 minuta larg ecje nga Lungomare . Disponon certifikate pronesie .Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Information
Gross Area:

146 m2

Interior Area:

135 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

274

Documentation:

Has Mortgage


c21al.videos
Location

Address: Lagjia Pavaresia , Bulevardi Vlore-Skele

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020