Apartament 2+1 Per Shitje - Century 21 Albania
Login
Description

Apartament 2+1 per shitje ne Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise. Apartamenti ka siperfaqe totale 105 m2, organizohet ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti ofrohet i arreduar, duke permendur ketu te gjithe elektroshtepiaket moderne dhe cilesore.Ne apartament behen dhe punime extra si kuzhina dhe mobilimi ne rast deshire te klientit. Pallati ne te cilin ndodhet prona eshte ndertim i ri, cilesor dhe i mire administruar. Per me shume info. na kontaktoni !


Information
Interior Area:

105 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

209

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Islam Alla

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020