JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA DITORE PRANE STADIUMIT - Century 21 Albania
Login
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te nje pallati 12-katesh. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon . Zona ne te cilin ndodhet eshte 2 minuta larg bulevardit kryesor .Ne muajin qershor jepet ne vleren 30 euro nata,korrik 40 euro nata ,gushte 50 euro nata.Ne apartament ka wifi,tv dhe kondicioner ne sallon.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

83 m2

Interior Area:

83 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

98

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Prane Stadiumit

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020