ULET CMIMIII !!! JEPET ZYRA ME QIRA NE BLLOK - Century 21 Albania
Login
Description

Jepet zyra me qira ne bllok, tek rruga sami frasheri
Ambienti ndodhet ne rruge kryesore
I organizuar ne 4 dhoma plus nje recepsion
Cdo dhome ka tualet personal plus recepsioni me tualet ne vete.
I pershtatshem per zyra ose shume aktivitete te tjera.
Kati i pare.
Ne cmim perfshihen dhe taksat.
Per me shume informacion kontaktoni


Information
Interior Area:

150 m2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga sami frasheri perballe ish kafe cadres

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020