Apartament per shitje 2+1 me 1 post parkimi, Don Bosko - Century 21 Albania
Login
Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e Don Boskos, pas Vizion Plus. Disponon ambjent ndenje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni dhe nje post parkimi ne katin -1. Apartamenti ka orientim jug-perendim, kubature te rregullt dhe ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar te vitit 2020 me 2 ashensore. Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

86 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

111

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Vizion Plus

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020