Apartament 1+1 per qira - Century 21 Albania
Login
Description

Apartament 1+1 per qira prane Qendres Tregtare "TEG", te kompleksi rezidencial "Sunrise Residence". Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon i bollshem me pamje shume te bukur. Apartamenti ofrohet edhe i mobiluar sipas kerkeses me nje cmim prej 400 Euro/Muaj. Ne secilin variant PARKIMI eshte i perfshire ne cmim. Secila dhome disponon ajer te kondicionuar. Jeto midis ajrit te paster dhe larg zhurmave. Per me shume info. na kontaktoni !


Information
Gross Area:

79 m2

Interior Area:

72 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

56

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: "Sunrise Residence"

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020