Shitet magazine ne autostraden Tirane-Durres - Century 21 Albania
Description

Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2860m2 dhe nje siperfaqje ndertimi 1106m2 i cili organizohet ne open space pa kolona ne mes. Po ashtu perballe objektit jane ndertuar rreth 360m2 zyra me 2 kate. Per ndertimin e objektit jane perdorur materiale te nje cilesie te larte dhe te gjitha ne perputhje me standartet EU. Objekti eshte i pajisur me linje energjie 3 fazore (me transformator) dhe me burim uji te pavarur. Objekti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Information
Gross Area:

2860 m2

Interior Area:

2860 m2

Land Area:

2860 m2

Type:

Warehouse

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2006

Documentation:

Has Mortgage


Features
Location

Address: Autostrada Tirane-Durres

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020