"WhiteHill Residence" Currila Durres ! - Century 21 Albania
Description

White Hill Residence , rezidenca me e re ne qytetin e Durresit ne zonen e “Curriles” me standartet me te fundit te ndertimit dhe unikale ne llojin e saj.
Rezidenca eshte nje inkorporim i hotelerise dhe rezidence banimi !
Apartamenti ne shitje ka nje organizim 2+1 me 2 dhoma gjumi te orientuara nga perendimi me pamje ballore te detit dhe 1 verande e bollshme e cila gjithashtu eshte me pamje nga deti , 1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket.
Apartamenti ka sistem kapot te jashtem , dopio mur te brendshem me lesh guri ne mes per termoizolim dhe akustik . Tualeti eshte i gjithi inkaso , muret te ndertuara me brez sizmik. Apartamenti disponon standartet me te mire te ndertimit !
Kontaktoni te beni tuajin njerin nga apartamentet e fundit per cmime okazione !


Information
Gross Area:

112 m2

Interior Area:

99 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

728

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: "Currila"

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020