SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES - Century 21 Albania
Description

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1+2 ne qender te Shkodres.
Hyrja organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma,2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti ka siperfaqe 120m2 pa hapesira te perbashketa dhe ofron nje arredim teper cilesor, komod dhe bashkekohor.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Information
Gross Area:

120 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

370

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Qender

State: Albania

City: Shkodër

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020