SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT URAJ - Century 21 Albania
Description

Century21 Future ofron per shitje nje apartament 1+1.
Apartamenti eshte 65.6m2 dhe perbehet nga nje kuzhine dhe sallon, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje apartamenti te ri i cili disponon dhe ashensor.
Per informacione me te detajuara mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Sheshi demokracia.


Information
Interior Area:

66 m2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

136

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Prane kompleksit Uraj

State: Albania

City: Shkodër

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020