OKAZION ! SHITET VILE DY KATESHE ME OBORR NE DON BOSKO PRANE KULLAVE TE ARABIT ! - Century 21 Albania
Description

Ne Don Bosko ,prane kullave te Arabit shitet vile dy kateshe me oborr totalisht e investuar dhe e mobiliar ,ndertuar vetem gjashte vite me pare !
Kati perdhe organizohet ne nje korridor te bollshem ,ambientin e ndenjes dhe ate te gatimit ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare .
Kati i pare gjithashtu ka te njejtin organizim.
Vila ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 177.6 m2 dhe nje siperfaqe oborri prej 123m2 .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet totalisht e mobiluar.
Per me shume informacion dhe pse jo, nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

212 m2

Interior Area:

178 m2

Land Area:

123 m2

Bedrooms:

4

Baths:

2

Living room:

2

Floor:

1

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

796

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Don Bosco

City: Tirana


Contact Agent