SHITET VILE + TRUALL TE BULEVARDI ZOGU PARE! - Century 21 Albania
Description

Shiten 2 vila prane rruges Dervish Hatixheja.Ka nje siperfaqe totale prej 450 m2 ndertim dhe 650 m2 truall.
Vilat jane dy kateshe secila dhe kane nje lokacion shume te mire dhe te aksesueshem me qendren e Tiranes.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

450 m2

Interior Area:

450 m2

Land Area:

642 m2

Floor:

1

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1498

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Bulevardi Zogu i Parë

City: Tirana


Contact Agent