Shesim Apartament 3+1+2 ne Rezidencen "Kodra e Diellit 2" - Century 21 Albania
Description

Shesim Apartament 3+1+2 ne Rezidencen "Kodra e Diellit 2". Apartamenti gezon nje siperfaqe totale prej 153.4m2 nga te cilat siperfaqe e brendeshme jane 137.6m2. Organizohet ne nje sallon te madh i cili te jep mundesine te vecohet pjesa e ndenjes me pjesen e gatimit dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 Tualete, 1 lavanderi dhe nje 1 ballkon. Gjendja aktuale e apartamentit dhe siperfaqa e tij e konsiderueshme e nderthurur me nje planimetri te rregullt te jep mundesine e modifikimit ne baze te nevojes dhe deshirave personale per nje jetese sa me komode. Orientimi: Jug/Lindje-Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 145.000 Euro. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

153 m2

Interior Area:

138 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

2513

Documentation:

Has Mortgage


Features
Location

Address: Rezidenca Kodra e Diellit 2

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020