Shesim Apartament 2+1 plus Post Parkimi tek Liqeni! - Century 21 Albania
Description

Shesim Apartament 2+1 te Liqeni i Tiranes. Apartamenti ka siperfaqje 96m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te banim ne nje nga pallatet me cilesor ne zone. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka punime ekstra,dhe eshte i arreduar ne menyre moderne. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1. Per nje informacion me te detajuar ju ftojme per nje vizite ne prone.


Information
Gross Area:

96 m2

Interior Area:

89 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

5704

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Peti, Liqeni i Tiranës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020