JEPET ME QIRA HYRJE 2+1 TEK "SPITALET" - Century 21 Albania
Description

Century 21 Future ofron me qira hyrje private 2+1 tek "Spitalet". Hyrja eshte e organizuar me nje sallon+kuzhine, 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ofrohet plotesisht e mobiluar dhe me kushte bashkohore. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Information
Gross Area:

80 m2

Type:

House

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

172

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Shkodër

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020