Shitet Bar-Kafe tek Rr. Dibres - Century 21 Albania
Description

Shitet Bar- Kafe prane komisariatit nr.4 . Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 85 m2 dhe siperfaqe te jashtme prej 240 m2 ku vetem 120 m2 paguhet si hapesire publike. Biznesi eshte i ngritur prej 8 vitesh dhe momentalisht eshte i dhene me qira ne shumen prej 600 euro. Disponon certifikate pronesie
Per me teper informacion kontaktoni ne nr e telefonit.


Information
Gross Area:

240 m2

Interior Area:

85 m2

Type:

Bar / Restaurant

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

111

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020