SHITET APARTAMENT 1+1 NË DURRËS! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues në afërsi të shkollës Eftali Koçi. Organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt dhe është i gatshëm për shitje.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


Information
Interior Area:

56 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Pranë shkollës Eftali Koçi, Durrës

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020