KOMUNA E PARISIT, JEPET ME QiRA ZYRE PRAN BIG MARKET - Century 21 Albania
Description

Jepet me Qera, Ambjent per Zyra tek Komuna e Parisit, ne katin e 2 teknik, te nje pallati te ri. Ambjenti ka Siperfaqe 105m2 i organizuar ne 3 ambjente te bollshme, 2 tualete, 1 koridor lidhes. Ambjenti eshte perfekte per Zyra Finance, Zyre Marketingu, Zyre Konsulence, Studio Arkitekture, Klinik Dentare, etj. Aksesi dhe lokacioni eshe lehtesisht i gjendshem nga klientet dhe zona ofron facilitete te shumta si Parkim, Banka, Lokale, etj. Kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Century 21 Smart per nje vizite ne prone !


Information
Gross Area:

105 m2

Interior Area:

95 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Office

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

121

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Skender Luarasi

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020