NJESI KOMERCIALE PER QIRA - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira njesi komerciale ne Bulevardin Gjergj Fishta, e organizuar open space me nje siperfaqe 290.6 m2. Ndodhet ne nje ndertese mjaft cilesore prane Hotel Hilton, ideale per biznese te ndryshme fale fasades dhe hapsires se bollshme qe ka. Per informacione ose vizit ne prone mund te na kontaktoni!


Information
Interior Area:

291 m2

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

59

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: BULEVARDI GJERGJ FISHTA

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020